Spoločnosť Old Herold
Oznamy

Zažite to s nami

Pozorne vás počúvame, aby sme vás mohli sprevádzať pri vzácnych chvíľach. Sledujte nás online na Facebooku OLD HEROLDKoniferum.

6-ročná Bošácka slivovica – tá najlepšia…

Jemnú a zároveň plnú chuť získala Bošácka slivovica 52% zrením v zapečatených nádobách. Výnimočná kvalita sliviek, výrobný postup zachovaný generáciami majstrov páleničiarov a 6 rokov zrenia dodali destilátu jeho nezameniteľný charakter. Edícia je vydaná v limitovanom počte fliaš.

Ako ochutnať všetky tri destiláty naraz…

Slivovica, marhuľovica alebo hruškovica? Neviete si vybrať a radi by ste ochutnali všetky? Prinášame Vám nové trojbalenie pravých ovocných destilátov. Krásny darček pre každú príležitosť, ktorý predstavuje obraz slovenskej pohostinnosti, kedy ponúkame to najlepšie, čo doma máme...

Mrazivo čistý Juniperus Pure Distilled …

Destilovaný z borievok oberaných po prvých mrazoch. Vysoko kvalitný borievkový destilát intenzívnej plnej chuti, ktorý v každej fľaši ukrýva až 8000 borievok, je výsledkom tradičnej 2-stupňovej destilácie a krátkeho zrenia v špeciálnych kameninových nádobách.

Deväť bylín, jedna radosť…

Sme majstrami v spracovaní borievok už viac ako 100 rokov. Naša novinka, Juniperus gin, je výsledkom spojenia dvoch pomaly destilovaných macerátov pripravených z borievkového základu, bylín a korenín. Má bylinno-citrusový charakter a jemnú korenistú dochuť.

Image placeholder

Sme pripravení sprevádzať vás

A tak ako bol v minulosti každý herold (sprievodca) právom hrdý na svoju prácu, aj my v Old Herold sme hrdí na to, že vás môžeme sprevádzať životom a prinášať vám zážitky, inšpiráciu aj emócie.

Naše značky E-shop
Old Herold

Naša hodnota je
v tradícii

Hrdo sa hlásime k tradičnému postupu výroby, ktorý nám odovzdali predošlé generácie. Dbáme na stopercentnú kvalitu aj prípravu a hlavne vďaka tomu sme nezameniteľní.

viac o histórii

Naše svetové ocenenia dokazujú, že sme modernou značkou, ktorá sa nestratí ani za hranicami Slovenska. Sme držiteľmi certifikátov kvality, podporujeme zodpovedný prístup k pitiu alkoholu, aj k prírode.

viac o súčasnosti

Naše hviezdy

Blog

Naše články

Každý z našich produktov sprevádza príbeh, história, emócie. Neustále sa snažíme napredovať a prinášať nové, alebo len vylepšené chute, vône, zážitky. To vám chceme priblížiť aj v našom blogu. Viac z nášho blogu →

Niečo na zahriatie!
01

Niečo na zahriatie!

19. decembra 2023

Miešaných drinkov sa v zime nemusíte vôbec vzdať. Kto povedal, že musia byť len s ľadom? Áno, uznávame táto ich verzia je neodolateľná a k letu neodmysliteľne patrí… Čo však v zime?

čítať viac
Juniperus Pure Distilled. Mrazivo čistý.
02

Juniperus Pure Distilled. Mrazivo čistý.

14. decembra 2023

Destilovaný z borievok oberaných po prvých mrazoch. Vysoko kvalitný borievkový destilát intenzívnej plnej chuti ukrýva v každej fľaši ukrýva až 8000 borievok. Je výsledkom tradičnej 2-stupňovej destilácie a krátkeho zrenia v špeciálnych kameninových nádobách.

čítať viac
Liquid market – The cocktail festival 2023
03

Liquid market – The cocktail festival 2023

13. decembra 2023

Zúčastnili sme sa 1.ročníka slovenského Liquid marketu a okrem skvelej atmosféry v bratislavskej Cvernovke či noblesných drinkov tu na návštevníkov čakal aj náš bar, kde sme Vám v plnej paráde odpromovali našu prémiovú radu Juniperus vrátane tohtoročnej novinky Juniperus Gin.

čítať viac

Má to cenu

Naše výrobky získali rad ocenení za kvalitu a dizajn nielen na Slovensku,ale aj za hranicami. Veľmi si vážime, že obstáli v konkurencii a presvedčili porotu v súťažiach. Je to pre nás záväzok ale aj dôkaz, že ideme dobrou cestou…

UNITED VODKA 2012, Cannes, Francúzsko

UNITED VODKA 2012, Cannes, Francúzsko

 • Strieborná medaila
  Vodka Laugaricio 179 40 %
 • Special prize for packaging design
  Vodka Laugaricio 179 40 %
XIX. Magyar Palinka Verseny, Gyula, Budapest, Maďarsko

XIX. Magyar Palinka Verseny, Gyula, Budapest, Maďarsko

 • Strieborná medaila
  Trenčianska borovička Juniperus 42 %
 • Bronzová medaila
  Považský repák 52 %
Kvalitu našich produktov potvrdzujú mnohé získané ocenenia. Všetky ocenenia →