Spoločnosť Old Herold
Akcie a súťaže

Zažite to s nami

Pozorne vás počúvame, aby sme vás mohli sprevádzať pri vzácnych chvíľach. Sledujte nás online na Facebooku OLD HEROLDKoniferum.

Danubius Gastro

Výstava Danubius gastro - Incheba BA

23.–26.1.2020

Pozývame vás na výstavu Danubius Gastro 2020, kde budeme prezentovať naše produkty, najmä Borovičku JUNIPERUS, ktorá oslavuje 115. rokov. Zastavte sa ochutnať miešaný drink od profesionálnych barmanov. Tešíme sa na vás!

Vianočná čučoriedková torta

Vianočná čučoriedková torta

23. 12. 2019

Zahriala vás Casa Coolinári? Nás potešila krásnou vôňou rozmarínu a pomaranča. Ak chcete prekvapiť na sviatky originálnym koláčom, ponúkame ďalší recept na Orechový koláč alebo Vianočnú čučoriedkovú tortu.

Horúci nápoj Casa Coolinari

Recepty od Coolinari

25. 11. 2019

Veľmi nás potešilo, že naša RIAVA Tuzemský špeciál inšpirovala sympatických blogerov COOLINARI a vytvorili sadu skvelých receptov. Začneme niečím na zohriatie - Horúcim nápojom Casa Coolinari si získate všetkých svojich hostí.

Film Amnestie

Slávnostná premiéra filmu Amnestie

22. 10. 2019

Tešíme sa, že slávnostnú premiéru filmu Amnestie zdobil aj miešaný drink s bošáckou slivovicou. Pozrite si fotografie z tohto podujatia. Týmto vás pozývame do kina a nezabudnite si všimnúť našu Bošácku slivovicu v scéne v byte Václava Havla.

Image placeholder

Sme pripravení sprevádzať vás

A tak ako bol v minulosti každý herold (sprievodca) právom hrdý na svoju prácu, aj my v Old Herold sme hrdí na to, že vás môžeme sprevádzať životom a prinášať vám zážitky, inšpiráciu aj emócie.

Naše značky
Old Herold

Naša hodnota je
v tradícii

Hrdo sa hlásime k tradičnému postupu výroby, ktorý nám odovzdali predošlé generácie. Dbáme na stopercentnú kvalitu aj prípravu a hlavne vďaka tomu sme nezameniteľní.

viac o histórii

Naše svetové ocenenia dokazujú, že sme modernou značkou, ktorá sa nestratí ani za hranicami Slovenska. Sme držiteľmi certifikátov kvality, podporujeme zodpovedný prístup k pitiu alkoholu, aj k prírode.

viac o súčasnosti

Naše hviezdy

Blog

Naše články

Každý z našich produktov sprevádza príbeh, história, emócie. Neustále sa snažíme napredovať a prinášať nové, alebo len vylepšené chute, vône, zážitky. To vám chceme priblížiť aj v našom blogu. Viac z nášho blogu →

Čučoriedková vianočná torta
01

Čučoriedková vianočná torta

23. decembra 2019

K Vianociam patria isté vône a chute. A táto torta obsahuje všetky podstatné. Úžasný pomaranč, škoricu a kardamón sme doplnili o chuť čučoriedky. A podarilo sa! Vytvorili sme absolútne dokonalý recept na cesto presýtené Vianocami s jemnou chuťou čučoriedkovej RIAVA Harifa.

čítať viac
Orechový koláč
02

Orechový koláč

20. decembra 2019

Vymyslieť a pripraviť recept, do ktorého by pasovala RIAVA orech nebol absolútne žiaden problém. Tento orechový tuzemský špeciál chutí sám o sebe vynikajúco. Aby z neho niečo do pečenia vôbec ostalo, musela som ho riadne schovať. Tým len chcem povedať, že sa mu v recepte zaručene nevyhnite. Je naozaj lahodný a v tomto koláčiku zvýrazní príjemnú orechovú chuť.

čítať viac
Horúci nápoj Casa Coolinari
03

Horúci nápoj Casa Coolinari

25. novembra 2019

K zimným chladným večerom a hlavne k predvianočnému času patrí varené víno alebo horúci punč. My sme však tento rok stavili na vlastný jednoduchý recept na horúci nápoj Casa Coolinari, ktorý chutí a vonia fantasticky. Pri jeho príprave sme použili cider s obsahom alkoholu, 100 % jablkový džús a Tuzemský špeciál RIAVA. Jeho príprava vám zaberie minimum času, ale ohúrite […]

čítať viac

Má to cenu

Naše výrobky získali rad ocenení za kvalitu a dizajn nielen na Slovensku,ale aj za hranicami. Veľmi si vážime, že obstáli v konkurencii a presvedčili porotu v súťažiach. Je to pre nás záväzok ale aj dôkaz, že ideme dobrou cestou…

UNITED VODKA 2012, Cannes, Francúzsko

UNITED VODKA 2012, Cannes, Francúzsko

 • Strieborná medaila
  Vodka Laugaricio 179 40 %
 • Special prize for packaging design
  Vodka Laugaricio 179 40 %
XIX. Magyar Palinka Verseny, Gyula, Budapest, Maďarsko

XIX. Magyar Palinka Verseny, Gyula, Budapest, Maďarsko

 • Strieborná medaila
  Trenčianska borovička Juniperus 42 %
 • Bronzová medaila
  Považský repák 52 %
Kvalitu našich produktov potvrdzujú mnohé získané ocenenia. Všetky ocenenia →