Spoločnosť Old Herold
Akcie a súťaže

Zažite to s nami

Pozorne vás počúvame, aby sme vás mohli sprevádzať pri vzácnych chvíľach. Sledujte nás online na Facebooku OLD HEROLDKoniferum.

Gin Fest

Akcia: 3. ročník Gin Fest

5. 9. 2019

Dovoľte mi pozvať vás do nášho laboratória JUNIPERUS, kde sa s vami radi podelíme o tajomstvo kvalitnej borovičky a radi vás pohostíme. Tešíme sa na vás 5.9.2019 vo Vodárenskom múzeu v Bratislave na 3. ročníku GIN FEST. Viac na ginfest.sk

Festival Aróma

Festival: Aróma

6.-7. 9. 2019 - 10:00 do 20:00h

Pozývame všetkých, ktorí radi spoznávajú nové chute a vône. Príďte nás navštíviť na voňavý Festival Aróma a ochutnajte našu novinku Riava tuzemský špeciál. Festival sa koná centre Trenčína, pri Dome armády. Nájdete nás podľa jeho lahodnej vône.

Výstava Agrokomplex

Výstava: AGROKOMPLEX 2019

22. - 25.8. 2019

Ďakujeme za návštevu a priazeň na Agrokomplexe v Nitre. Výhercov súťaže o balík našich produktov zverejníme už čoskoro. Zatiaľ si pozrite fotky v našom blogu.

Riava, naša novinka

Novinka roku 2019: RIAVA

22. apríl, 2019

Všade, kde sme otvorili fľašu Riava tuzemský špeciál, sa rozvinula vôňa, ktorá presvedčila každého. Každého, kto ju zavoňal. Chcete aj vy vyskúšať? Príďte do našej Firemnej predajne v Trenčíne a radi vás pohostíme.

Image placeholder

Sme pripravení sprevádzať vás

A tak ako bol v minulosti každý herold (sprievodca) právom hrdý na svoju prácu, aj my v Old Herold sme hrdí na to, že vás môžeme sprevádzať životom a prinášať vám zážitky, inšpiráciu aj emócie.

Naše značky
Old Herold

Naša hodnota je
v tradícii

Hrdo sa hlásime k tradičnému postupu výroby, ktorý nám odovzdali predošlé generácie. Dbáme na stopercentnú kvalitu aj prípravu a hlavne vďaka tomu sme nezameniteľní.

viac o histórii

Naše svetové ocenenia dokazujú, že sme modernou značkou, ktorá sa nestratí ani za hranicami Slovenska. Sme držiteľmi certifikátov kvality, podporujeme zodpovedný prístup k pitiu alkoholu, aj k prírode.

viac o súčasnosti

Naše hviezdy

Blog

Naše články

Každý z našich produktov sprevádza príbeh, história, emócie. Neustále sa snažíme napredovať a prinášať nové, alebo len vylepšené chute, vône, zážitky. To vám chceme priblížiť aj v našom blogu. Viac z nášho blogu →

Výstava Agrokomplex 2019
01

Výstava Agrokomplex 2019

27. augusta 2019

Agrokomplex patrí k výstavám, na ktoré sa vždy tešíme. Vieme, že nás tu čaká veľký počet záujemcov o naše produkty, ktorým budeme môcť predstaviť novinky a poskytnúť komplexné informácie. 

čítať viac
Produktový rad RIAVA
02

Produktový rad RIAVA

10. apríla 2019

Nahliadnite do pozadia a histórie vzniku nášho produktového radu RIAVA. Dozviete sa aj prečo sme ho nazvali tuzemský špeciál.

čítať viac

Má to cenu

Naše výrobky získali rad ocenení za kvalitu a dizajn nielen na Slovensku,ale aj za hranicami. Veľmi si vážime, že obstáli v konkurencii a presvedčili porotu v súťažiach. Je to pre nás záväzok ale aj dôkaz, že ideme dobrou cestou…

UNITED VODKA 2012, Cannes, Francúzsko

UNITED VODKA 2012, Cannes, Francúzsko

 • Strieborná medaila
  Vodka Laugaricio 179 40 %
 • Special prize for packaging design
  Vodka Laugaricio 179 40 %
XIX. Magyar Palinka Verseny, Gyula, Budapest, Maďarsko

XIX. Magyar Palinka Verseny, Gyula, Budapest, Maďarsko

 • Strieborná medaila
  Trenčianska borovička Juniperus 42 %
 • Bronzová medaila
  Považský repák 52 %
Kvalitu našich produktov potvrdzujú mnohé získané ocenenia. Všetky ocenenia →