Spoločnosť Old Herold
Akcie a súťaže

Zažite to s nami

Pozorne vás počúvame, aby sme vás mohli sprevádzať pri vzácnych chvíľach. Sledujte nás online na Facebooku OLD HEROLDKoniferum.

Horúci nápoj Casa Coolinari

Recepty od Coolinari

25. 11. 2019

Veľmi nás potešilo, že naša RIAVA Tuzemský špeciál inšpirovala sympatických blogerov COOLINARI a vytvorili sadu skvelých receptov. Začneme niečím na zohriatie - Horúcim nápojom Casa Coolinari si získate všetkých svojich hostí.

Film Amnestie

Slávnostná premiéra filmu Amnestie

22. 10. 2019

Tešíme sa, že slávnostnú premiéru filmu Amnestie zdobil aj miešaný drink s bošáckou slivovicou. Pozrite si fotografie z tohto podujatia. Týmto vás pozývame do kina a nezabudnite si všimnúť našu Bošácku slivovicu v scéne v byte Václava Havla.

Festival Aróma

RIAVA na Festivale ARÓMA

6.-7. 9. 2019 - 10:00 do 20:00h

Ďakujeme všetkým, ktorí nás prišli navštíviť na voňavý Festival Aróma, ktorý sa už po druhýkrát konal v Trenčíne pri Dome Armády a ochutnali našu novinku Riava tuzemský špeciál. Tešíme sa na ďaľšie stretnutia.

Gin Fest

Akcia: 3. ročník Gin Fest

5. 9. 2019

Dovoľte mi pozvať vás do nášho laboratória JUNIPERUS, kde sa s vami radi podelíme o tajomstvo kvalitnej borovičky a radi vás pohostíme. Tešíme sa na vás 5.9.2019 vo Vodárenskom múzeu v Bratislave na 3. ročníku GIN FEST. Viac na ginfest.sk

Image placeholder

Sme pripravení sprevádzať vás

A tak ako bol v minulosti každý herold (sprievodca) právom hrdý na svoju prácu, aj my v Old Herold sme hrdí na to, že vás môžeme sprevádzať životom a prinášať vám zážitky, inšpiráciu aj emócie.

Naše značky
Old Herold

Naša hodnota je
v tradícii

Hrdo sa hlásime k tradičnému postupu výroby, ktorý nám odovzdali predošlé generácie. Dbáme na stopercentnú kvalitu aj prípravu a hlavne vďaka tomu sme nezameniteľní.

viac o histórii

Naše svetové ocenenia dokazujú, že sme modernou značkou, ktorá sa nestratí ani za hranicami Slovenska. Sme držiteľmi certifikátov kvality, podporujeme zodpovedný prístup k pitiu alkoholu, aj k prírode.

viac o súčasnosti

Naše hviezdy

Blog

Naše články

Každý z našich produktov sprevádza príbeh, história, emócie. Neustále sa snažíme napredovať a prinášať nové, alebo len vylepšené chute, vône, zážitky. To vám chceme priblížiť aj v našom blogu. Viac z nášho blogu →

Horúci nápoj Casa Coolinari
01

Horúci nápoj Casa Coolinari

25. novembra 2019

K zimným chladným večerom a hlavne k predvianočnému času patrí varené víno alebo horúci punč. My sme však tento rok stavili na vlastný jednoduchý recept na horúci nápoj Casa Coolinari, ktorý chutí a vonia fantasticky. Pri jeho príprave sme použili cider s obsahom alkoholu, 100 % jablkový džús a Tuzemský špeciál RIAVA. Jeho príprava vám zaberie minimum času, ale ohúrite […]

čítať viac
Bošácka slivovica vo filme Amnestie
02

Bošácka slivovica vo filme Amnestie

29. októbra 2019

Projektu Amnestie sme sa zúčastnili, keď produkcia filmu hľadala produkt, ktorý dnes vyzerá rovnako ako „za socíku“. Voľba bola jednoznačná – Bošácka slivovica.

čítať viac
Festival ARÓMA 2019
03

Festival ARÓMA 2019

25. septembra 2019

6.-7. 9. 2019 sme zažili víkend plný lahodných vôní, všakovakých chutí a nevšedných zážitkov. Boli sme súčasťou chutného festivalu, ktorý sa konal v Trenčíne pri Dome Armády – Festival Aróma.

čítať viac

Má to cenu

Naše výrobky získali rad ocenení za kvalitu a dizajn nielen na Slovensku,ale aj za hranicami. Veľmi si vážime, že obstáli v konkurencii a presvedčili porotu v súťažiach. Je to pre nás záväzok ale aj dôkaz, že ideme dobrou cestou…

UNITED VODKA 2012, Cannes, Francúzsko

UNITED VODKA 2012, Cannes, Francúzsko

 • Strieborná medaila
  Vodka Laugaricio 179 40 %
 • Special prize for packaging design
  Vodka Laugaricio 179 40 %
XIX. Magyar Palinka Verseny, Gyula, Budapest, Maďarsko

XIX. Magyar Palinka Verseny, Gyula, Budapest, Maďarsko

 • Strieborná medaila
  Trenčianska borovička Juniperus 42 %
 • Bronzová medaila
  Považský repák 52 %
Kvalitu našich produktov potvrdzujú mnohé získané ocenenia. Všetky ocenenia →