Spoločnosť Old Herold
Oznamy

Novinky

Najhorúcejšie správy z dielne Old Herold - všetko nové, s čím sa chceme s vami rýchlo podeliť.

Mrazivo čistý Juniperus Pure Distilled …

Destilovaný z borievok oberaných po prvých mrazoch. Vysoko kvalitný borievkový destilát intenzívnej plnej chuti, ktorý v každej fľaši ukrýva až 8000 borievok, je výsledkom tradičnej 2-stupňovej destilácie a krátkeho zrenia v špeciálnych kameninových nádobách.

Deväť bylín, jedna radosť…

Sme majstrami v spracovaní borievok už viac ako 100 rokov. Naša novinka, Juniperus gin, je výsledkom spojenia dvoch pomaly destilovaných macerátov pripravených z borievkového základu, bylín a korenín. Má bylinno-citrusový charakter a jemnú korenistú dochuť.

6-ročná Bošácka slivovica – tá najlepšia…

Jemnú a zároveň plnú chuť získala Bošácka slivovica 52% zrením v zapečatených nádobách. Výnimočná kvalita sliviek, výrobný postup zachovaný generáciami majstrov páleničiarov a 6 rokov zrenia dodali destilátu jeho nezameniteľný charakter. Edícia je vydaná v limitovanom počte fliaš.

OVICA – nové darčekové balenia s pohármi.

Oslávte mimoriadne okamžiky pravými destilátmi v novom originálnom balení, ktoré ponúka výnimočné spojenie dvoch tradičných slovenských výrobcov. Pravý ovocný destilát z rúk majstrov páleničiarov a kvalitné poháre zo sklární RONA. Dokonalé potešenie pre všetky Vaše zmysly…

Niečo pre ozajstných milovníkov pravých ovocných destilátov…

1,5-litrové darčekové balenia „obrích“ fliaš v novom šate pre tých, ktorí destiláty milujú a radi nimi pohostia i svojich priateľov. Veď z tejto fľaše nalejete takmer 40 pohárikov. Viac v článku…

Koniferum Pink. Prejdite na ružovú.

Borovička Koniferum v špeciálnej edícii s chuťou malín a jahôd. Nechajte sa uniesť do ružového sveta, objavte krásu slnečného leta. Vytvorte si vlastné pravidlá a prejdite na ružovú. Koniferum Pink.

Ako ochutnať všetky tri destiláty naraz…

Slivovica, marhuľovica alebo hruškovica? Neviete si vybrať a radi by ste ochutnali všetky? Prinášame Vám nové trojbalenie pravých ovocných destilátov. Krásny darček pre každú príležitosť, ktorý predstavuje obraz slovenskej pohostinnosti, kedy ponúkame to najlepšie, čo doma máme…

Bošácka slivovica 3-ročná ako „Najlepšia novinka v roku 2021“.

Bošácka slivovica 3-ročná je vo voľbe spotrebiteľov víťazom v kategórii „Najlepšia novinka pre rok 2021“!

Koniferum borovička

Borovička Koniferum na slovenskú nôtu!

Borovička Koniferum v špeciálnej modrej edícii inšpirovanej tradičným vzorom modrotlače. Ochutnajte jedinečné spojenie dedičstva našich predkov…  Na slovenskú nôtu! Viac v článku….

Považský repák

Repák, obľúbená špecialita nielen na Považí!

Považský repák sa za posledné roky teší mimoriadnej obľube. Kedysi zaznávaný destilát, ktorý si doma pálili iba skalné povahy na kopaniciach Bielych Karpát a Myjavy. Dnes vyhľadávaná špecialita so špecifickou chuťou a vôňou. Viac v článku….

Sme pripravení sprevádzať vás

A tak ako bol v minulosti každý herold (sprievodca) právom hrdý na svoju prácu, aj my v Old Herold sme hrdí na to, že vás môžeme sprevádzať životom a prinášať vám zážitky, inšpiráciu aj emócie.

Naše značky
Old Herold

Naša hodnota je
v tradícii

Hrdo sa hlásime k tradičnému postupu výroby, ktorý nám odovzdali predošlé generácie. Dbáme na stopercentnú kvalitu aj prípravu a hlavne vďaka tomu sme nezameniteľní.

viac o histórii

Naše svetové ocenenia dokazujú, že sme modernou značkou, ktorá sa nestratí ani za hranicami Slovenska. Sme držiteľmi certifikátov kvality, podporujeme zodpovedný prístup k pitiu alkoholu, aj k prírode.

viac o súčasnosti

Má to cenu

Naše výrobky získali rad ocenení za kvalitu a dizajn nielen na Slovensku,ale aj za hranicami. Veľmi si vážime, že obstáli v konkurencii a presvedčili porotu v súťažiach. Je to pre nás záväzok ale aj dôkaz, že ideme dobrou cestou…

UNITED VODKA 2012, Cannes, Francúzsko

UNITED VODKA 2012, Cannes, Francúzsko

 • Strieborná medaila
  Vodka Laugaricio 179 40 %
 • Special prize for packaging design
  Vodka Laugaricio 179 40 %
XIX. Magyar Palinka Verseny, Gyula, Budapest, Maďarsko

XIX. Magyar Palinka Verseny, Gyula, Budapest, Maďarsko

 • Strieborná medaila
  Trenčianska borovička Juniperus 42 %
 • Bronzová medaila
  Považský repák 52 %
Kvalitu našich produktov potvrdzujú mnohé získané ocenenia. Všetky ocenenia →