Blog

Nová predajňa spoločnosti Old Herold

Nová predajňa spoločnosti Old Herold

Dátum: 30. septembra 2020

V tomto roku bola pre našich zákazníkov otvorená nová reprezentatívna predajňa spoločnosti, ktorá je súčasťou výrobného areálu v Trenčíne. V novom príjemnom prostredí tak môžete vidieť a zakúpiť si kompletný sortiment našich výrobkov.

„V prípade novej predajne spoločnosti Old Herold sme mali pri zadaní dostatočne voľné ruky. Mohol tak vzniknúť krásny a reprezentatívny priestor na predaj exkluzívnych produktov tejto domácej značky.“, vyjadrilo sa o novom interiéri predajne štúdio point UP, ktoré stojí za jej návrhom a realizáciou.

Dizajn interiéru nových priestorov vychádza z procesu destilácie, čomu nasvedčuje aj výber materiálov používaných v pálenici. Ide predovšetkým o dubové drevo v tabakovom odtieni a meď s uplatnením vzoru „najikonickejšieho“ produktu spoločnosti – borovičky Juniperus. Jednoducho slovenská legenda a jej vydarený redizajn si našli svoje uplatnenie a miesto aj v rámci detailov tohto zbrusu nového interiéru.

Pri výbere toho pravého pre vás či vašich blízkych, vám priamo na mieste rád poradí náš preškolený personál. Tešíme sa na vašu návštevu.